Çıralı Fotoğrafları - Çıralı Resimleri

Çıralı yöresi ile ilgili fotoğraflara yer verilen, gezginlerin Çıralı anılarını resimlerle anlattıkları tanıtım sayfası.
 
Çıralı Ziyaretçilerinin FotoğraflarıÇıralı tanıtım filmini izlemek için tıklayın.
 
Gezgin Yorumları
 
Beklentiniz sakin, sessiz ve huzurlu bir tatilse Çıralı güzel bir yer. Onun dışında bir aktivite ya da akşam yürüyüş yapacak bir çarşı merkezi bile yok denebilir. Mevcut birkaç marketten normalden biraz daha fazla ödeyerek ihtiyaçlarınızı kısmen karşılayabilirsiniz. Apart konaklayacaksanız beldede fırın, kasap gibi yerlerin olmadığını göze alın. En yakın kasap Tekirova'da bulunuyor. Civardaki koyları gezmek için tekne turu harika bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. (Adalı-1 Eren Kaptan kesinlikle tavsiye edilir) Zamanına denk gelirseniz sabah erken saatlerde carettaların denize ulaşma çabalarını mutlaka izlemelisiniz.
ebru erdem l 8 Eylül 2014, Pazartesi 15:56 l  
 
Birçok gezilecek yeri var.
su l 11 Şubat 2014, Salı 11:03 l  
 
Herkesin bir defa da olsun görmesi gerekir diye düşündüğüm bir yer. Mükemmel bir yer. Hiç olmasa insan hayatında bir defa.
murat seçer l 22 Eylül 2013, Pazar 15:21 l  
 
 
Peki Çıralı hakkında sen neler düşünüyorsun?

En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Çıralı'ya 35 dakika uzaklıkta yer alan Kemer'de bulunan butik otelleri incelemek için Kemer Butik Otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Alternatif bir tatil için gezginlerin Kabak Koyu hakkındaki görüşlerini okuyabilir, kendi görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

İstanbul'dan Alaçatı ne kadar uzaklıkta? İstanbul Alaçatı Arası Kaç Kilometre? sayfamızı inceleyin, hem mesafe hem de yol tarifi hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları